Apleistų sklypų tvarkymas Kaune

Profesionaliai ir greitai tvarkome apleistus, seniai netvarkytus sklypus ir dvarus, apaugusius krūmais, žolėmis ir kt. Nelaukite, kol savivaldybė skirs baudą už apleistą lauką, geriau šiuos pinigus išleiskite sklypo valymui. Gavę baudą, būsite priversti sumokėti baudą ir sutvarkyti apleistą sklypą, o tai jau žymiai padidina išlaidas. Nuolat stebima aplinka reikalauja žymiai mažiau investicijų. Turėdami reikalingą techniką apleistoje vietoje galime atlikti bet kokius darbus. Dažniausi kraštovaizdžio tvarkymo darbai:

  • Krūmų genėjimas, kapojimas, naikinimas pjaustytuvu;
  • Pjauname aukštą, ilgai nupjautą žolę;
  • Krūmų kirtimas;
  • Nepageidaujamų medžių genėjimas;
  • Šakų, medienos atliekų smulkinimas;
  • Vaismedžių, vaiskrūmių, obuolių, kriaušių šakų genėjima;
  • Aukštos sumedėjusios žolės pjovimas, paviršiaus atnaujinimas.

Patikėję mums išvalyti apleistą sklypą ar teritoriją Kaune ar aplink, gausite jau baigtą produktą -paslaugą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prižiūrėti sklypą toliau. Savo sutvarkytose teritorijose mes taikome ypač geras metines priežiūros kainas.

Apleistas žemės sklypo tvarkymas ir apleistas pačios žemės tvarkymas tapo itin aktualia ir reikalinga paslauga, kai buvo įvestas indeksuotas žemės mokestis ir įvestos baudos už apleistą žemę. Mūsų komanda yra pilnai apmokyta ir yra pasirengusi naujiems iššūkiams.  Apleistą žemę tvarkyti yra pigiau, jei žemė yra prižiūrima nuolat.

Paveldėjote, nusipirkote ar išsinuomojote krūmais ir jaunuolynais apaugusį, apleistą sklypą? Apleistų sklypų tvarkymas, šiukšlių išvežimas – imamės darbo! Tvarkydami apleistus sklypus dirbame modernia ir galinga technika, darbus atliekame tvarkingai. Darbuojamės su NT vystytojais ir ūkininkais, todėl apleisto sklypo tvarkymas Kaune mums – ne problema.